Zaznacz stronę

Gadżety reklamowe – notesy reklamowe

Gadżety reklamowe – notesy reklamowe
Moda na gadżety ekologiczne nie maleje a wręcz przeciwnie gama produktów jest coraz większa.
Zaczęło się od długopisów i notesów wykonanych z tektury czy papieru z recyklingu,  potem na rynek upominków reklamowych wkroczył filc. Na początku były to tylko etui na telefon, etui na klucze czy długopis potem cała masa organizerów, breloków po kosmetyczki czy różne pojemniki szyte z szarego i innego  koloru filcu.
Świat nie stoi w miejscu tak samo rynek gadżetów reklamowych nieustannie szuka nowych pomysłów i rozwiązań aby promowanie firm poprzez wręczanie swoim klientom upominku nie było sztampowe i nudne ale było innowacyjne i zaskakiwało obdarowanych.

Niedawno dzięki  amerykańskiej firmie która opracowała metodę wyprodukowania papieru z … kamienia, świat gadżetów reklamowych powiększył się o nowy oryginalny ale co najważniejsze ekologiczny i nowoczesny produkt doskonale promujący nowoczesne firmy !

Ciekawostką jest to, że do wyrobu kamiennego papieru w ogóle nie używa się wody a co za tym idzie w procesie produkcyjnym nie dochodzi do jej zanieczyszczenia.

Kamienny papier oprócz walorów estetycznych posiada wiele zalet. Porównując go z tradycyjnym papierem często chropowatym i włóknistym  jest idealnie gładki co powoduje bardziej czytelny i wyraźny napis czy druk. Cecha gładkości  powoduje, że wymagane jest użycie mniejszej ilości farb czy tuszu a jednocześnie zapewnia wyraźny efekt.
Jest odporny na rozdarcia i przemoczenia.