Zaznacz stronę

Parasol inny niż wszystkie !

Parasol inny niż wszystkie !

Czym się powinien charakteryzować gadżet reklamowy?

Powinien zaskakiwać, nie tylko wyglądem ale innowacyjnością i funkcjonalnością !!
No i na rynku gadżetów pojawił się parasol o bardzo ciekawej i zaskakującej konstrukcji. Otwiera się odwrotnie niż wszystkie inne parasole. Dlaczego? I jak to funkcjonuje?
Parasol jest tak skonstruowany aby przy zamykaniu go woda zostawała w środku parasola dzięki czemu otoczenie i użytkownik pozostają suche.
Zapewne niejednokrotnie wsiadając podczas deszczu do samochodu pomoczyłeś swoje wierzchnie odzienie zwłaszcza spodnie.

 

 

Ta konstrukcja jest idealna do otwierania nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych ale doskonale sprawdza się przy wsiadaniu czy wysiadaniu z samochodu zwłaszcza w czasie deszczu.
Dodatkowym niewątpliwie zaskakującym i ciekawym rozwiązaniem jest możliwość postawienia parasola gdziekolwiek. Nie musisz posiadać specjalnego pojemnika na parasole możesz postawić go tam gdzie tylko masz ochotę !
Takie rozwiązanie zyskuje jeszcze jeszcze jedną doskonałą funkcję pod względem reklamowym co niewątpliwie jest bardzo istotne dla firmy która zdecydowała się na zakup i umieszczenie swojego logotypu na nim.
Na standardowym parasolu umieszczony logotyp widoczny jest tylko w momencie kiedy jest rozłożony czyli na ulicy podczas deszczu.
Natomiast czasza tego parasola po zamknięciu i postawieniu go układa się tak,że logotyp jest doskonale wyeksponowany i widoczny dla każdego kto wejdzie do pomieszczenia !
Dodatkowo kształt rączki jest tak wymyślony aby można było wykonać czynność obiema rękami czyli pozwala na równoczesne trzymanie parasola jak i np. sprawdzanie poczty czy pisanie sms w telefonie.
Parasol posiada dwie warstwy materiału jedna zawsze jest czarna a druga w kilku kolorach do wyboru tak aby można dopasować do kolorystyki logotypu.

Ten parasol przewyższa zaawansowaniem konwencjonalne parasole, przy jednoczesnym zachowaniu jego estetyki i funkcjonalności.

Chciałoby się powiedzieć czego to ludzie nie wymyślą !!!