Zaznacz stronę

Miary, taśmy miernicze i linijki

Miary, taśmy miernicze i linijki
Jednym z najstarszych oraz najbardziej popularnych gadżetów reklamowych obok artykułów piśmiennych  są miary.
I tak jak przy produktach do pisania asortyment różnego rodzaju miar jak i ich zastosowania jest ogromny.
Z całej gamy przyrządów do mierzenia jako pierwszą należy wymienić klasyczną linijkę.
Jest niezbędna i zapewne leży na każdym biurku. Dlatego linijka jako nośnik reklamowy jest tak popularna.
W zależności od budżetu klienta do dyspozycji mamy  linijki aluminiowe, linijki plastikowe, linijki drewniane i stalowe.
Są również bardziej profesjonalne skierowane do węższej grupy reklamobiorców między innymi do architektów  np.skalówki, kątomierze czy trójkąty.
Dla firm z branży budowlanej jak np. producentów okien, farb, podłóg, wyposażenia wnętrz czyli producentów mebli armatury czy sprzętu AGD najbardziej trafionym gadżetem reklamowym jest metrówka lub taśma miernicza.
W ofercie oprócz zwykłych metrówek z katalogu mamy najwyższej jakości profesjonalne  metrówki produkowane  w Niemczech.
Od zwykłych miar oprócz długiej trwałości,  wyróżniają się klasą dokładności, kątownikiem oraz materiałem z którego są produkowane gdyż jest to dobrej jakości drewno bukowe.
Metrówki standardowo dostępne są w 13 kolorach: jasno i ciemno żółtym, jasno i ciemno pomarańczowym, czerwonym, dwóch odcieniach zielonego i niebieskiego oraz srebrnym i tzw. naturalnym.
Dodatkowo wg życzenia fabryka wyprodukuje metrówkę wg wybranego koloru PANTONE oraz wykona wielokolorowy nadruk jak również zdjęcie.
Ze względu na tak szerokie możliwości kolorystyczne i brandingu – każda metrówka będzie wyjątkowa wyróżniając  się swoją indywidualnością !!
Taśmy miernicze to następny temat rzeka dla jeszcze szerszego kręgu reklamobiorców bo do wyżej wymienionej szeroko pojętej branży budowlanej dochodzi branża medyczna i indywidualni użytkownicy.
Miernicze taśmy zwijane są różnej długości i wielkości. Z przeznaczeniem dla branży budowlanej  od 3m,5m a nawet i 8m a dla lekarzy dietetyków czy pacjentów malutkie 1m, 1,8m czy 2m.
Obudowa dostępna w 15 kolorach.
Poza miarami, skalówkami taśmami mierniczymi czy drewnianymi metrowymi mamy kolekcję produktów przeznaczonych
tylko pod reklamę. Są krótkie metrówki oraz w kształcie breloka – wszystko wykonane z tworzywa.